נווה דקלים אשקלון

שנה גודל טקסט א   א   א
לוח חופשות משרד החינוך

נוהל כניסת הורים

ספר מחזור
לפניכם מגוון קישורים שתוכלו להיעזר בהם בהכנת ספר המחזור שלכם. בהצלחה!

משחקים לשעות הפנאי

משימות לא'- ו'
לפניכם הפעלות הקשורות לנושאים הלימודיים הנלמדים בכיתה לפי שכבות הגיל. היכנסו לקישור המתאים ופעלו בהתאם להוראות.

מקראנט-אתר מלווה לשיעורי תנ"ך
לפניכם אתר ובו אתם יכולים להאזין לפסוקים מהתנ"ך כולל פירושים, לצפות בסרטונים ולבצע פעילויות שונות.

המרת קבצים מיוטיוב

עורך שירים

תמונות ואנימציות בנושאים שונים

תבניות למבדקי ידע


 חנוכה

חנוכה, חנוכה חג יפה כל כך אור חביב מסביב גיל לילד רך. חנוכה, חנוכה, סביבון סוב סוב סוב נא סוב, סוב נא סוב מה נעים מה טוב.

למה חוגגים את חג החנוכה ? מדוע משחקים בסביבון?                                                                                                               מדוע מדליקים נרות? מה הם הברכות להדלקת הנרות?                                                                                                             ננסה לענות לכם באתר הבית ספרי.
כמו כן תוכלו להינות ממגוון פעילויות, משחקים, מתכונים,
שעשועים וכולם קשורים לחג החנוכה.

עליכם ללחוץ על הכותרת "חנוכה" למעלה ולהתחיל...
חג שמח ומאיר!!!

 
 
         

קוד מונקי
בית ספר נווה דקלים משתתף בתחרות במשחק התכנות "קוד מאנקי" הפעילות במשחק תתקיים בשני שלבים: ב- 27.2.2015 ייפתחו למשך שבועיים 30 השלבים הראשונים שבאתר CodeMonkey ויתאפשר לתלמידים להתאמן וללמוד פקודות בסיסיות בתכנות ולהתחיל לאסוף כוכבים. מ- 13.3 ועד ל- 27.3 ייפתחו כל השלבים באתר, כלומר 60 שלבים נוספים, וכל תלמיד יתקדם בשלבים לפי יכולותיו. ניתן לפתור כל שלב מספר פעמים עד קבלת הדירוג הגבוה ביותר - 3 כוכבים. זוהי הזדמנות נהדרת גם לכם ההורים לקבל הצצה אל עולם התכנות, להתנסות יחד עם ילדכם בפתרון השלבים ולהציג צורות חשיבה שונות לפתרון הנכון. עודדו את ילדכם לשחק באתר. יותר תלמידים. יותר כוכבים! 20 בתי הספר שיצברו את ממוצע הכוכבים הרב ביותר לתלמיד יזכו בפרסים בסכום כולל של 100,000 ש"ח. 10 התלמידים המצטיינים בכל בית ספר יחליטו מה לרכוש בסכום הזכייה (לטובת בית הספר). לחצו על הקישור לכניסה לתחרות קוד מאנקי לאחר מכן הזינו את שם המשתמש שלכם והסיסמה של הילקוט הדיגיטלי (אם אין לכם אז צרו קשר עם המחנכות שלכם והן תתן לכם). ולחצו על הריבוע של קוד מאנקי. חשוב מאד: כדי שהכוכבים יספרו במערכת יש להתחבר עם שם משתמש וסיסמה בהצלחה


יצחק רבין ז"ל
חלפו 20 שנים למותו של ראש הממשלה יצחק רבין שנרצח בליל ה-4 בנובמבר 1995. לפניכם מידע עשיר ומגוון תמונות, מצגות, סרטונים והפעלות הקשורים לדמותו של המנהיג. לחצו על הכותרת- יצחק רבין ז"ל - בחרו את הפעילות ופעלו לפי ההוראות.


תכנית אמירים
תכנית "אמירים" פועלת זו שנה ראשונה בבית-ספרנו. במסגרת התוכנית , התלמידים זוכים לתוכנית לימודים ייחודית במגוון תחומי דעת (מדעים, אמנות, מתמטיקה, חינוך חברתי ערכי) תכנים אלה נלמדים דרך חוויה ואתגר, חקר וגילוי ומאפשרים הזדמנות ליצירתיות, להעלאת שאלות אותנטיות ולהתמודדות עם פתרונן ומעשירים את התלמיד המצטיין כך שיביא לידי ביטוי את כישוריו המיוחדים.


נאמני בריאות
"נאמני בריאות – כל אחד יכול כל אחד מצליח" , פרי פיתוחה של האגודה לבריאות הציבור פועלת בהצלחה רבה בבית הספר זו השנה החמישית. במסגרתה פועלים תלמידים, מורים והורים בשיתוף פעולה מעורר השראה לקידום בריאות הקהילה ומועצמים באופן אישי.


נוהל כניסת הורים


בית ספר ירוק
בית הספר בחר ליטול חלק בפרויקט "בית ספר ירוק". תהליך ההסמכה לבית ספר ירוק פותח על ידי צוות היגוי משותף למשרד להגנת הסביבה, למשרד החינוך ולחברה להגנת הטבע, במטרה לחנך את התלמידים לפעול למען שימור, טיפוח ושיפור איכות הסביבה בבית הספר ובסביבתו.


מאגר חומרי למידה - למורים
לפניכן חומרי למידה רבים ומגוונים בהתאם לתכנים הנלמדים בכיתתכן.


ספר מחזור
לפניכם מגוון קישורים שתוכלו להיעזר בהם בהכנת ספר המחזור שלכם. בהצלחה!


משחקים לשעות הפנאי


שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

י"ז בכסלו התשע"ו, 29/11/2015
מרחב מדעים
מרחב שפה
מרחב מוסיקה
מרחב אומנות
מרחב אנגלית
מרחב חינוך חברתי
מרחב מתמטיקה
כיתה א-1
כיתה א-2
כיתה ב-1
כיתה ב-2
כיתה ג-1
כיתה ג-2
כיתה ג-3
כיתה ד'1
כיתה ד-2
כיתה ד-3
כיתה ה-1
כיתה ה-2
כיתה ה-3
כיתה ה-4
כיתה ו-1
כיתה ו-2
כיתה ו'3

דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
נווה דקלים אשקלון    יהדות ספרד 17  אשקלון    טלפון: 08-6780369  פקס: 08-6780725   דואר אלקטרוני: neved@walla.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים