נאות אשקלון

שנה גודל טקסט א   א   א
מבזקים


התאמת מערכת החינוך למאה ה- 21
בית ספרנו נמנה זו השנה החמישית , עם בתי הספר השייכים לתוכנית התקשוב: התאמת מערכת החינוך למאה ה-21.


ברכת מנהלת לתחילת השנה


אליפות המתמטיקה
בית ספרנו נרשם לאליפות משחקי המתמטיקה! בבית הספר נשלב את התחרות בשיעור המתמטיקה ובשעות פרטניות. חשוב לעודד את התלמידים לשחק בבית (כשיעורי בית בחשבון לדוגמא).

חודש שבט
שבט הוא החודש החמישי בלוח שנה העברי מזלו של חודש שבט הוא מזל דלי במסורת העברית מוסבר הדבר על פי הכתוב "יזל מים מדליו וזרעו במים רבים", ומכיוון ששבט יוצא אחרי שרוב גשמי העונה ירדו, ובורות המים היו מלאים, והיו שואבים מים ממרומי הבור בעזרת דליים. בחודש זה חלה שבת שירה. בחודש שבט גם חל גם ראש השנה לאילנות ט"ו בשבט הוא תאריך חג חקלאי -הלכתי בארץ ישראל, תאריך זה (ט"ו בשבט) קובע לגבי כמה מצוות הקשורות בפירות האילן, נהוג לאכול ביום זה משבעת המינים, כולם נמנים עם גידולי ארץ ישראל.

תרגיל היערכות ללמידה במצב חירום
ביום ראשון טז' שבט תשע"ז , 12 בפברואר 2017 יתקיים תרגיל למידה מרחוק כהערכות לשעת חירום. התרגיל יתחיל בשעה 12:00, ויסתיים לכל המאוחר בשעה 20:00. מחנכי הכיתות יזינו באתר הכיתה את שם הפעילות וההנחיות הנדרשות ללמידה של התלמידים בתרגיל. התלמידים יכנסו לאתר הכיתתי, ישלימו את המשימות וישיבו עליהן לפי ההנחיות המצורפות. במהלך התרגיל חובה על התלמידים להגיב ולכתוב בפורום ולא רק לבצע את המשימה.

חיים ברשת - גלישה בטוחה ברשת האינטרנט
אחת לשנה אנו מקיימים אירוע שיא העוסק בהעלאת מודעות לגלישה בטוחה ברשת. אנו עוסקים בפעילויות חינוך לגלישה בטוחה במשך שבוע ימים בהתאם לנושא המיקוד השנתי. הפעילות החינוכית מכוונת להעלאת מודעות התלמידים והוריהם לשימוש חיובי ברשת האינטרנט בכלל וברשתות חברתיות בפרט, לפתח בקרב התלמידים ערכים חברתיים וכישורי חיים הולמים במציאות משתנה. ביום השיא מתקיימים הרצאות, פאנלים וסדנאות לתלמידים והורים בשילוב גורמי חוץ.

גלישה בטוחה -פעילויות


תתי האתרים שלנו


דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית RSS
נאות אשקלון    הפלמ"ח 3 נאות אשקלון  אשקלון    טלפון: 08-6750512   פקס: 08-9581664  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים