מבזקים
מבזקים מלוח ארועים:
כ"ה באלול התשע"ד, 20/9/2014
י"ב באלול התשע"ד, 7/9/2014

השתלמות בית ספרית - למידה שיתופית

סקר
כמה זמן בממוצע הנכם מקדישים ללמידה לקראת מבחן? ?
0
15 דקות
30 דקות
שעה
יותר משעה
כשעתיים
יותר משעתיים
ארכיון סקרים

מזל טוב ליום הולדתך !

ברוכים הבאים לאתר בית הספר "נאות אשקלון"
         
גלגל השנה - עונות וחגים

חודש תשרי מזל החודש: מאזניים סמל למאזני צדק בהם נשקלים עוונות ומעשים טובים של כל ברואי עולם ביום הדין, והם נידונים לזכות או לחובה. או סמל לכך שהאדם שוקל את מעשיו ועורך מאזן שנתי. סיבה נוספת לסמל המאזניים הוא אולי האיזון שמסמלים המאזניים בין היום לבין הלילה החל בתקופה זו . שמות החודש: השם תשרי מקורו בשם הבבלי "תשריתו" שמשמעו: ראשית. בתורה נקרא תשרי "החודש השביעי", שכן הוא שביעי למניין החודשים ליציאת מצרים - מניסן, והראשון לחודשי השנה "בחודש השביעי באחד לחודש יהיה לכם שבתון זכרון תרועה מקרא קודש" (ויקרא כג: כד ). בנביאים נקרא תשרי "ירח האיתנים". בירח האיתנים בחג, הוא החודש השביעי" (מלכים א' ח: 2) בלוח החקלאי העברי הקדום – אשר נמצא בחפירות גזר נקרא תשרי "ירח האסיף". תשרי גם מכונה "מלך החודשים" מפני שחלים בו חגים רבים, ומהיותו חודש מלא של שלושים יום.
סתיו   |    חורף   |   
מזל טוב ליום הולדתך !
היערכות למצב חירום
להורי ותלמידי בית הספר! מצורפים קישורים לאתרים בהם ניתן לקבל עדכונים שוטפים

מבצע "צוק איתן 2014"
בימים אלו אנו נמצאים הפסקת אש במהלך מבצע "צוק איתן" מבצע צבאי של צה"ל ברצועת עזה. בעקבות המצב אנו נערכים להפעלת למידה בחירום, והנכם מוזמנים להכנס לאתר להפוגה ולמשחקים.

אתיקה ומוגנות ברשת בימות הקיץ
מרחבי רשת האינטרנט יוצרים ומאפשרים מרחבי התנהלות נוספים ללומד במאה ה- 21 מרחבים לתקשורת, יצירה, שיתוף ולמידה. "החיים ברשת", מסמלים עידן חדש המחייב אותנו להתמודד עם האתגרים הניצבים בפנינו בהקשר זה.הרשת מאפשרת שיתופיות מלאה, נגישה מכל מקום ועל ידי כל אחד באמצעות רשתות חברתיות וטכנולוגית החפיצים (גאדג'טים) האישיים (טלפון סלולרי, האי-פון, אי-פד ועוד) מאפשרים לכל אחד להיות בקשר ואינטראקציה עם כל אחד כל הזמן. כל אלה מעלים את הצורך בבקרה ניאותה של ההורים והצוותים החינוכיים את הילדים, כדי לשמור על רווחתם ושלומם. מצורף עלון בנושא גלישה בטוחה לימות הקיץ להורים ולמורים

התאמת מערכת החינוך למאה ה- 21
בית ספרנו נמנה זו השנה השלישית , עם בתי הספר השייכים לתוכנית התקשוב: התאמת מערכת החינוך למאה ה-21. במסגרת התוכנית אנו שואפים להוביל לקיומה של פדגוגיה חדשנית לפיה התכנים והידע הנלמדים רלוונטיים למציאות המשתנה. והמיומנויות הנרכשות רלוונטיות לתפקוד מיטבי במאה ה-21 (מיומנויות המאה ה-21). ההוראה מותאמת לשונות התלמידים, שוברת את מחסום הזמן והמקום ועושה שימוש ככל שניתן בטכנולוגיה כדי לקדם את תהליכי ההוראה.


שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

ח' בתשרי התשע"ה, 2/10/2014
תתי האתרים שלנו

שכבת כתות א :

שכבת כתות ב :

שכבת כתות ג :

שכבת כתות ד :

שכבת כתות ה :

שכבת כתות ו :דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית RSS
נאות אשקלון    הפלמ"ח 3 נאות אשקלון  אשקלון    טלפון: 08-6750512   פקס: 08-6727024  
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים