מבזקים
מבזקים מלוח הודעות:
ח' בשבט התשע"ה, 28/1/2015
י"ט בטבת התשע"ה, 10/1/2015
י"ט בטבת התשע"ה, 10/1/2015
י"ח בטבת התשע"ה, 9/1/2015
י"ד בטבת התשע"ה, 5/1/2015

סרטון חנוכת המבנה

האתר מעודכן לתאריך:  ז' בשבט התשע"ה, 27/1/2015

חושבים חשבון
בכל חודש תפורסם במרחב זה חידה מתמטית. חידה לשכבות א- ג וחידה נוספת לשכבות ד-ו. (נא להקפיד לפתוח את החידה המיועדת לשכת הגיל שלך ) את פתרון החידה יש לשלוח לכתובת המצורפת:mathrachel1@gmail.com בכל חודש יוגרלו פרסים בין הפותרים נכונה. בהצלחה רבה רחל בראון רכזת מתמטיקה


משפחת ממ"ד תורני נוה אברהם מאחלת לכם ולכל בית ישראל חורף בריא!
 
 
         
 לוח הודעות
התקבלה הודעה חדשה
טיול ליער בן שמן לשכבה א'
ז' בשבט התשע"ה, 27/1/2015
ביום ראשון השבוע יצאו תלמידי שכבת א' לטיול בתל חדיד ביער בן שמן. הילדים נהנו מטיול בטבע ,למדו על עץ החרוב והתפעלו משדה הכלניות .ריפו כדי חרס וקישטו אותם ביצירתיות רבה. לסיום ערכנו הפרשת חלה מבצק שלשנו יחד אפינו אותו על הטאבון, אכלנו את הפיתה ולגמנו מתה צמחים מרווה. היום היה עמוס וגדוש חוויות הילדים חזרו עיפים ומרוצים.
מוכנות לילדי הגנים - שדרת המילים
ז' בשבט התשע"ה, 27/1/2015
ביום שני26/1 נערך מפגש מוכנות שני: "שדרת המילים". שיחקנו במשחקי מילים של חלוקה לצלילים, יצרנו כפפות ולהם הצמדנו חלקי מילים לפירוק והרכבה. הילדים נהנו מאד !! מצפים לראותכם במפגש הבא "אני ואתה נשנה את העולם",ביום שני י"ג שבט 2/2 .
הרב ישראלי זצ"ל
ז' בשבט התשע"ה, 27/1/2015
השבוע סיימנו מהלך לימוד סביב דמותו של הרב ישראלי זצ"ל הדמות השנתית בחמ"ד. התלמידים ירדו לסביבה הלימודית ועסקו בדמות מידותיו ובערכים הנלמדים מאישיותו שאנו יכולים לאמץ לעצמינו.
ברוכים הבאים - ביקור ילדי הגנים בבית חינוך ממ"ד תורני נוה אברהם
ה' בשבט התשע"ה, 25/1/2015
היום ואתמול בקרו בבית חינוך ממד תורני נוה אברהם ילדי הגנים המזינים את בית הספר למפגש במסגרת פעיליות רצף גנים לקראת העליה לכיתה א׳. המפגש עסק בנושא ברכות ואמירת תודה, הילדים הקשיבו לסיפור, שיחקו ויצרו מתוך הנאה וחוויה. שמחנו לארח את הילדים המקסימים, תודה לגננות סמדר ושרונה ולהורים המלווים. תודה לצוות החינוכי על הכנת המפגש והעברתו.
לטיול יצאנו....
ה' בשבט התשע"ה, 25/1/2015
ביום שני יצאו שכבות ג' ו ה' לטיול בחולות ניצן בו הומחש לתלמידים בצורה חווייתית ומהנה על עבודתם הקשה של בני ישראל במצרים דרך מסעם הארוך והמייגע במדבר ועד לקבלת התורה ממשה רבנו. התלמידים הכינו מצות ונהנו מאוד.
מבצע "מטרנה מצווה" יוצא לדרך...
כ"ט בטבת התשע"ה, 20/1/2015
הורים יקרים שלום רב, חברת "מטרנה", יצרנית מזוון לתינוקות המובילה בישראל יוצאת עמנו זו הפעם ה16 במבצע "מטרנה מצוה" עבור משפחות נזקקות. בית ספרנו בחר להשתתף במבצע האיסוף, על כן אנו פונים אליכם בבקשה לשלוח כפיות תחליפי חלב מטרנה או שקיות דייסות. תמורת הכפיות\ שקיות הדייסות שיאספו על ידי "חסדי נעמי", תתרום חברת מטרנה תחליפי חלב ודייסות למשפחות נזקקות. השנה יינתן פרס מיוחד עבור בית הספר שיאסוף את המספר הרב ביותר של כפיות\ אריזות- יום כיף חוויתי עם מתקנים, מתנפחים, דוכני מזון ועוד. עזרו לנו לעשות חסד ולזכות בפרס! ניתן לשלוח עד לתאריך ט' בשבט, ה29.02.2015 בברכה והוקרה רבה על עזרתכם, הצוות החינוכי
יום השפה העברית
כ"ג בטבת התשע"ה, 14/1/2015
ביום שני כא טבת ציינו את "יום השפה העברית" בבית חינוך נוה אברהם. יום זה הוא יום הולדתו של אליעזר בן יהודה מחייה השפה העברית. ביום זה התלמידים נהנו משלל פעילויות לימודיות: השכבות הצעירות התנסו באיור והכנת כריכה חדשה לספר אהוב שבחרו, התלמידים הבוגרים התנסו בכתיבת המלצה על ספר שבחרו ועוד. כמו כן התקיימה הפסקה פעילה בנושא עברית. התלמידים עברו בתחנות בשונות ונחשפו להשלמת ביטויים ופירושם, כתיבת משפט על ידי מילים נתונות, חיפוש מהיר של מילים במילון עברי ועוד. יישר כח למורות צופית, פנינה ומירב על ההכנה!
" The best reader in our school"
י"ד בטבת התשע"ה, 5/1/2015
מידי יום חמישי פועל פרוייקט השאלת ספרי קריאה באנגלית, נאמני ספריית אנגלית משמשים כספרנים ומשאילים ספרי קריאה. השבוע חולקו לנאמני הספרייה תעודות הוקרה על הובלת הפרויקט. תלמידים יקרים מכיתות ד'-ו' מחכים לכם להשאלת ספרי קריאה באנגלית! קריאה מהנה!
מקום שליבו חפץ
ט' בחשוון התשע"ה, 2/11/2014
השנה פתחנו שתי מסגרות של לימוד תורה לפני פתיחת יום הלימודים, ביום חמישי 7:40 לבנים כיתות ה-ו עם הרב אלירן דף יומי. ביום שישי 7:40 לבנות כיתות ה-ו עם המנהלת יעל. כולכם מוזמנים בשמחהט' בשבט התשע"ה, 29/1/2015
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מרחב צוות בית הספר
סיירת טכנולוגית
סיירת אומנותית

  _
  מה בתוכנית?
  משימות מתוקשבות
  למידה שכולה חוויה
  מרחיבים את הדעת
  _
  מה בתוכנית?
  יום יום חג-לחצו על הכותרת
  חינוך מתוך אמונה
  ניגון יהודי
לרשימה המלאה עוד...
  _
  מה בתוכנית?
  במעגל השנה
  לקהילה באהבה
  _
  מה בתוכנית?
  לב לדעת
  היצירות שלנו
  כישרונות צעירים
  _
  הרב שאול ישראלי זצ"ל
  חינוך מתוך אמונה

דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ממ"ד תורני נוה אברהם    רחוב מרדכי בצ‘איב 1 שכונת נוה גן ת.ד. 2664   פתח תקווה    טלפון: 03-6355887  פקס: 03-6355907   דואר אלקטרוני: message.nevegan@gmail.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים