מבזקים
מבזקים מלוח הודעות:
א' בכסלו התשע"ה, 23/11/2014
י"ב בחשוון התשע"ה, 5/11/2014
ב' בחשוון התשע"ה, 26/10/2014

סרטון חנוכת המבנה

האתר מעודכן לתאריך:  כ"ט בחשוון התשע"ה, 22/11/2014

חושבים חשבון
בכל חודש תפורסם במרחב זה חידה מתמטית. חידה לשכבות א- ג וחידה נוספת לשכבות ד-ו. (נא להקפיד לפתוח את החידה המיועדת לשכת הגיל שלך ) את פתרון החידה יש לשלוח לכתובת המצורפת:mathrachel1@gmail.com בכל חודש יוגרלו פרסים בין הפותרים נכונה. בהצלחה רבה רחל בראון רכזת מתמטיקה


משפחת ממ"ד תורני נוה אברהם מאחלת חורף בריא ושנת לימודים פוריה.
 
         
 לוח הודעות
התקבלה הודעה חדשה
בחירות למועצת התלמידים
א' בכסלו התשע"ה, 23/11/2014
ביום חמישי נערכו בשעה טובה בחירות למועצת התלמידים דבר שהיווה אירוע שיא לסיום תהליך הבחירות הבית ספריות שכלל בחירות כיתתיות , למידה סביב הנושא , קמפיין בחירות משמעותי . ביום חמישי נכנסו כל התלמידים אל הקלפי חמושים בתעודת זהות והטופס בחירות ובפיקוח צמוד של חברי ועד הקלפי בחרו את נציגיהם. בעזרת ה׳ תוצאות יתפרסמו ביום א׳. יישר כח גדול לכל המעומדים ולכל התלמידים שלקחו חלק בתהליך המרתק הזה.
פעילות "בית חם"
א' בכסלו התשע"ה, 23/11/2014
ביום שלישי שעבר נפגשו כל תלמידי שכבת ג' לפעילות "בית חם" בנושא הערכה חלופית בתורה. הערכה חלופית זוהי דרך נוספת לבחון את ידע התלמיד בצורה חוויתית ומהנה תוך למידה מעמיקה. כל כיתה חולקה למספר קבוצות, וכל קבוצה נפגשה בביתו של אחד הילדים. התלמידים הכינו משחקים ופעילויות בנושא עשרת המכות ויצרו יצירות נפלאות. ביום שישי שיחקו הילדים במשחקים שיצרו חבריהם לכיתה מהקבוצות האחרות. התלמידים נהנו מאוד הן מתכנון המשחק ויצירתו והן ממפגש חוויתי ומגבש עם חבריהם לכיתה."
חג הסיגד
כ"ז בחשוון התשע"ה, 20/11/2014
היום ציינו בבית ספרנו את חג הסיגד, חג של קהילת יהודי אתיופיה. תלמידי כיתות ד-ו שמעו שיחה מרתקת מפי הרב עדיאל אליו, רב קהילת יהודי אתיופיה בפ"ת. כמו כן, היועצת החינוכית, תקווה אליו העבירה שיחה בנושאי החג לכיתת ו' בנות. תלמידי כיתות ב-ג למדו עם המחנכות על משמעות החג ותלמידי כיתות א' קיבלו הסבר מרתק מפי בנות כיתות ו'.
ערב גיבוש לשכבה ב'
כ"ה בחשוון התשע"ה, 18/11/2014
"כשם שפרצופיהם שונים כך דעותיהם שונות" שכבת ב' ערכה ערב כיתה בדגש על רגשות וקבלת השונה. למדנו שאנו מגיבים שונה לסיטואציות שונות: שמחה, התלהבות, כעס, פחד, בושה וכדומה. קראנו את השיר: "כמו דג במים" של אילן לזרוביץ ולמדנו שכשם שיש דגים שונים כך גם יש בני אדם שונים ודעות שונות ומגוונות.
בחירות למועצת תלמידים
כ"ה בחשוון התשע"ה, 18/11/2014
בשבוע שעבר החלה תעמולת בחירות בבית הספר, נערכו בחירות כיתתיות בסופן נבחרו 4 נציגים מכיתות ד-ו. הנבחרים קידמו את "המצע" שלהם במהלך השבוע הזה, תלו שלטים, מדבקות ואף חילקו פרסים קטנים לקהל הבוחרים. ביום חמישי יתקיימו בחירות עם רשות הצבעה לכל תלמידי בית הספר. כל תלמיד יצוייד בת.ז. ובטופס הצבעה אותה הוא יכניס לקלפי. ועדת הבחירות המורכבת מנציגי כיתות ה-ו וממורות, תספור את הקולות ותכריז על המנצחים. בהצלחה לכולם!
תלמידי כיתות ה' משגררים בנושא ענוה, שליחות ומעורבות חברתית.
כ"ד בחשוון התשע"ה, 17/11/2014
השבוע נכנסו תלמידי שכבת ה והעבירו פעילות בנושא-'הלומד מכל אדם' במסגרת תוכנית שגרירים כסיכום לעיסוק למידה ועשייה סביב ערך חודש חשון-שליחות וענוה. התלמידים הסבירו שאפשר ללמוד מכל אחד (אפילו מתינוקות!)צריך לדעת להקשיב ולקבל מאחרים כדי לצמוח ולהתפתח (כמו האדמה שנותנת למים לחלחל וכך הצמחים גדלים) השגרירים נהנו מחויית ההוראה והרגישו משמעותיים . התלמידים נהנו מהפעילות המושקעת. "בן זומא אומר:איזהו חכם? הלומד מכל אדם שנאמר מכל מלמדי השכלתי כי עדותיך שיחה לי". (מסכת אבות פרק ד' משנה א)
הפרשת חלה לתלמידי כיתות א'
כ"ג בחשוון התשע"ה, 16/11/2014
ביום שישי פר' "חיי שרה" ערכו תלמידי שכבת א' "הפרשת חלה", המורות הסבירו לתלמידים על חשיבות המצווה ואופן קיומה. את ברכת "הפרשת חלה" קראו כולם בהתרגשות רבה ומיד לאחריה החלו התלמידים במרץ ,יצירתיות והתלהבות להכין חלות לכבוד שבת המלכה. בסיום היום חזרו הילדים לביתיהם מאושרים ונרגשים ובידהם חלות טעימות שהכינו. בפעילות חוויתית וערכית זו הפנימו הילדים הלכה למעשה את הנלמד בפרשה על שרה אימנו.
סדנאות להפרדת חומרים מטעם "תעשיידע"
כ"א בחשוון התשע"ה, 14/11/2014
בשבועות האחרונים חוו התלמידים סדנאות הפרדת חומרים מטעם "תעשיידע" בשיתוף הרשות, עיריית פתח תקווה. במסגרת הסדנה נלמדו סוגי האריזות, אופן הפרדתם ומהי החשיבות בהקפדה על כך. הסדנה הועברה באמצעים מתוקשבים וניכר כי התלמידים הפנימו את הנלמד. המיזם הנ"ל הוא חלק מתרבות בית ספרית המעודדת מיחזור ושימור הסביבה. יישר כח לתלמידים שכבר מפרידים אריזות בחריצות רבה!
מבצע "אמרתי דבר תורה" יוצא לדרך...
י"ב בחשוון התשע"ה, 5/11/2014
השנה יוחדה שעה במערכת השעות השבועית, שעה ללמידה ועיון בפרשת השבוע. בכדי לעודד את הילדים לספר דבר תורה ולשתף במה שלמדו בשולחן שבת, אנו פותחים במבצע עידוד לאמירת דברי תורה וסיפור בעניין הפרשה בשבת.
מקום שליבו חפץ
ט' בחשוון התשע"ה, 2/11/2014
השנה פתחנו שתי מסגרות של לימוד תורה לפני פתיחת יום הלימודים, ביום חמישי 7:40 לבנים כיתות ה-ו עם הרב אלירן דף יומי. ביום שישי 7:40 לבנות כיתות ה-ו עם המנהלת יעל. כולכם מוזמנים בשמחה
מבט לחודש חשון
ב' בחשוון התשע"ה, 26/10/2014
אלפון צוות נוה אברהם
כ"ח בתשרי התשע"ה, 22/10/2014א' בכסלו התשע"ה, 23/11/2014
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

סיירת אומנותית
סיירת טכנולוגית
מרחב צוות בית הספר

  _
  מה בתוכנית?
  משימות מתוקשבות
  למידה שכולה חוויה
  מרחיבים את הדעת
  _
  מה בתוכנית?
  יום יום חג-לחצו על הכותרת
  חינוך מתוך אמונה
  ניגון יהודי
לרשימה המלאה עוד...
  _
  מה בתוכנית?
  במעגל השנה
  לקהילה באהבה
  _
  מה בתוכנית?
  לב לדעת
  היצירות שלנו
  כישרונות צעירים
  _
  הרב שאול ישראלי זצ"ל
  חינוך מתוך אמונה

דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ממ"ד תורני נוה אברהם    רחוב מרדכי בצ‘איב 1 שכונת נוה גן ת.ד. 2664   פתח תקווה    טלפון: 03-6355887  פקס: 03-6355907   דואר אלקטרוני: message.nevegan@gmail.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים