מבזקים
מבזקים מלוח הודעות:
כ"ה בכסלו התשע"ה, 17/12/2014
ז' בכסלו התשע"ה, 29/11/2014

סרטון חנוכת המבנה

האתר מעודכן לתאריך:  כ"ה בכסלו התשע"ה, 17/12/2014

חושבים חשבון
בכל חודש תפורסם במרחב זה חידה מתמטית. חידה לשכבות א- ג וחידה נוספת לשכבות ד-ו. (נא להקפיד לפתוח את החידה המיועדת לשכת הגיל שלך ) את פתרון החידה יש לשלוח לכתובת המצורפת:mathrachel1@gmail.com בכל חודש יוגרלו פרסים בין הפותרים נכונה. בהצלחה רבה רחל בראון רכזת מתמטיקה


משפחת ממ"ד תורני נוה אברהם מאחלת לכם ולכל בית ישראל חנוכה שמח!
 
 
         
 לוח הודעות
התקבלה הודעה חדשה
מפגש ״הקהל״
כ"ה בכסלו התשע"ה, 17/12/2014
השבוע זכה בית חינוך נוה אברהם לארח את כל הנהגות התלמידים של בתי הספר של החמ״ד בעיר. התלמידים התכנסו למפגש ״הקהל״. מנהיגות התלמידים תעסוק בחזון ופיתוח ציונות דתית ויהוו תשתית ושגרירים לבתי הספר שלהם בנושא זה. תודה לאילת כהן ואיילת דוידזון המנחות האזוריות ודלילה כהן מפקחת ביה"ס על הובלת האירוע. מאחלים בצלחה לכל הצוותים במשימתם החשובה.
הזמנה לאסיפת הורים
כ"ה בכסלו התשע"ה, 17/12/2014
חנוכה
כ"ד בכסלו התשע"ה, 16/12/2014
בית חינוך ממ"ד תורני נוה אברהם חגג וציין את חנוכה בפעילויות רבות, כיתתיות ובית ספרית. ביום שני צפו כל תלמידי ביה"ס במופע אש ולהטוטים. ביום שלישי חולקו חוברות לימוד יומי לחנוכה, נשמח שהילדים ילמדו גם בחופשה, תלמיד שיחזיר חוברת חתומה יקבל תעודה והפתעה. ביום רביעי יחולקו סופגניות לכל התלמידים. ביום חמישי יערכו פעילויות כיתתיות בנושא "האור שבי ובחברי"- על מנת להאיר אור כללי ופרטי. במהלך השבוע נערכו מסיבות כיתתיות ומושקעות. יישר כח למחנכות ולאפרת הרכזת החברתית, על תכנון ביצוע והפעלה. מאחלים לכולכם חנוכה שמח.
תוכנית מעברים
כ"ד בכסלו התשע"ה, 16/12/2014
כחלק מתוכנית מעברים וליווי התלמידים לקראת בחירת מסגרת המשך ומעבר בין ו' לז'.נערך אתמול בביה"ס ערב חשיפה למסגרות ההמשך. שמחנו לארח את אולפנת ישורון,אולפנת רעות,כפר הנוער אמית,ישיבת אמית אלירז,ישיבת כפ"ג,אמית בר אילן וישיבת צביה למרחב. תודה לכל ראשי ומובילי המסגרות שבאו להציג את הייחודיות של בתי הספר שלהם,תודה לכל ההורים והתלמידים שהגיעו אתמול בנוכחות מלאה. מאחלים לכם בחירה מוצלחת ונכונה,אנו נמשיך ללוות כל תלמיד למציאת מקום אשר יתאים עבורו ויוציא לפועל את הכוחות שלו בצורה הטובה ביותר. יישר כח לחגית היועצת על הובלת האירוע ולמחנכות על ליווי תהליך הבחירה.
יום שיא באנגלית
כ"ג בכסלו התשע"ה, 15/12/2014
ביום ראשון נערך יום שיא באנגלית כשתלמידי שכבת ה' שגררו את הנושא בכיתות והיו ה"מורים" לאנגלית. התלמידים למדו אוצר מילים נרחב באנגלית הקשור לחג החנוכה כגון: menorah, candle, miracle, olive oil ועוד. התלמידים חוו מגוון פעילויות ביניהן: בינגו, תפזורת ויצירה - הכנת חוברת מתוכנים לחנוכה.
תערוכת חנוכיות
כ"ג בכסלו התשע"ה, 15/12/2014
במהלך חודש כסלו הוצגה תערוכת חנוכיות בנושא מחזור ושונה ומיוחד שנבנתה ועוצבה ביצירתיות רבה ע"י תלמידי ביה"ס, שמחנו ונפעמנו לראות חנוכיות יצירתיות, מגוונות, מושקעות של תלמידינו המקסימים. השבוע ירדה כל כיתה לתערוכה השימשה כסביבה לימודית, ולמדה עם הרב שני הלכות חנוכה, דיני הדלקה ועוד. ישר כח לכל העוסקים במלאכה.
לטיול יצאנו...
י' בכסלו התשע"ה, 2/12/2014
כבת ב' יצאה השבוע לטיול השנתי בחוף פלמחים. עצרנו לארוחת בוקר מול הים, משם צעדנו לאורך החוף. מצאנו חרסים ששימשו בעבר את בני המקום לכלים וראינו עתיקות ששימשו כמגורים ובתי מרחץ. בהמשך הטיול חקרנו על סוגי הצדפות השונים הקיימים בחוף הים ויצרנו שרשרת אופנתית. לסיום, הלכנו לאורכו של נחל שורק והשתעשענו בדיונות החול. חזרנו עייפים אך מרוצים, מלאי חוויות.
ראש חודש כסלו
ב' בכסלו התשע"ה, 24/11/2014
היום ציינו את ראש חודש כסלו בבית הספר. את היום פתחנו בתפילות ראש חודש בכיתות ולאחריהם הרקדה של כל התלמידים בהפסקת 10. לאחר ההפסקה התכנסנו לחלוקת תעודות הצטיינות המסורתית למצטייני חודש חשון שהצטיינו בתחומי הלמידה, ההתנהגות והמעורבות החברתית. שמחנו וליבנו נמלא גאווה ובעזרת ה׳ נזכה לראות כל אחד מילדי ביה"ס במעמד זה. חודש טוב בשורות טובות
מקום שליבו חפץ
ט' בחשוון התשע"ה, 2/11/2014
השנה פתחנו שתי מסגרות של לימוד תורה לפני פתיחת יום הלימודים, ביום חמישי 7:40 לבנים כיתות ה-ו עם הרב אלירן דף יומי. ביום שישי 7:40 לבנות כיתות ה-ו עם המנהלת יעל. כולכם מוזמנים בשמחהכ"ח בכסלו התשע"ה, 20/12/2014
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מרחב צוות בית הספר
סיירת טכנולוגית
סיירת אומנותית

  _
  מה בתוכנית?
  משימות מתוקשבות
  למידה שכולה חוויה
  מרחיבים את הדעת
  _
  מה בתוכנית?
  יום יום חג-לחצו על הכותרת
  חינוך מתוך אמונה
  ניגון יהודי
לרשימה המלאה עוד...
  _
  מה בתוכנית?
  במעגל השנה
  לקהילה באהבה
  _
  מה בתוכנית?
  לב לדעת
  היצירות שלנו
  כישרונות צעירים
  _
  הרב שאול ישראלי זצ"ל
  חינוך מתוך אמונה

דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ממ"ד תורני נוה אברהם    רחוב מרדכי בצ‘איב 1 שכונת נוה גן ת.ד. 2664   פתח תקווה    טלפון: 03-6355887  פקס: 03-6355907   דואר אלקטרוני: message.nevegan@gmail.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים