מבזקים
מבזקים מלוח הודעות:
י"ד בשבט התשע"ה, 3/2/2015
ח' בשבט התשע"ה, 28/1/2015
י"ט בטבת התשע"ה, 10/1/2015
י"ט בטבת התשע"ה, 10/1/2015
י"ח בטבת התשע"ה, 9/1/2015
י"ד בטבת התשע"ה, 5/1/2015

האתר מעודכן לתאריך:  ל' בניסן התשע"ה, 19/4/2015

חושבים חשבון
בכל חודש תפורסם במרחב זה חידה מתמטית. חידה לשכבות א- ג וחידה נוספת לשכבות ד-ו. (נא להקפיד לפתוח את החידה המיועדת לשכת הגיל שלך ) את פתרון החידה יש לשלוח לכתובת המצורפת:mathrachel1@gmail.com בכל חודש יוגרלו פרסים בין הפותרים נכונה. בהצלחה רבה רחל בראון רכזת מתמטיקה


משפחת נוה אברהם מאחלת לכם ולכל בית ישראל יום עצמאות שמח.
                                      
         
 לוח הודעות
התקבלה הודעה חדשה
אסיפת הורים תתקיים אי"ה ביום שלישי כ"ג אייר 12/5.
כ"ט בניסן התשע"ה, 18/4/2015
טקס יום הזיכון לשואה ולגבורה
כ"ז בניסן התשע"ה, 16/4/2015
תלמידי כיתה ד'1 ערכו את טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה. הטקס היה מרגש מאוד, הילדים גילו בגרות ורצינות, העבירו יפה את המסר וחיברו את תלמידי בית הספר לנושא. תודה לילדי המקהלה על השירה יישר כח גדול לילדים!!!
עדכונים לקראת יום הזיכרון
כ"ו בניסן התשע"ה, 15/4/2015
להורים שלום!  יום חמישי כ"ז ניסן 16.4.15- יום הזיכרון לשואה ולגבורה - הלימודים והצהרון יתקיימו כרגיל.  יום רביעי ג' אייר 22.4.15- יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל - טקס יתקיים אי"ה בשעה 10:45. הלימודים יסתיימו בשעה 12:00 והסעות תצאנה בשעה זו. על התלמידים להגיע בחולצת תלבושת לבנה.  חזרה ללימודים כסדרם אי"ה ביום שישי ה' אייר 24.4.15 בשעה 8:00. בכבוד רב, בית חינוך ממ"ד "נוה אברהם"
יש"י- "יחד שבטי ישראל"
ה' בניסן התשע"ה, 25/3/2015
היום נערכה פעילות משותפת לקראת חג הפסח בין תלמידי כיתה ב'3 מבית ספר בר לב ותלמידות כיתה ב'3 מבית חינוך ממ"ד תורני נוה אברהם. במהלך הפעילות הילדים שרו יחדיו שירים לחג הפסח, שיחקו בבינגו ויצרו יעה ונוצה שישמשו לבדיקת חמץ.
מתכנתים קטנים- משחק תכנות CodeMonkey
ד' בניסן התשע"ה, 24/3/2015
תלמידי כתות ג- ו נפגשו היום עם אריאל ספליצקי מהנדס תוכנה מטעם חברת SanDisk. במהלך המפגש הילדים למדו מהי תוכנה ולשם מה היא משמשת אותנו. כמו כן, ניתנו לילדים הסברים וטיפים כדי להגיע לשלבים גבוהים יותר במשחק התכנות הגדול CodeMonkey. בהצלחה לכל התלמידים.
יום ספורט בסימן ערכים-
ד' בניסן התשע"ה, 24/3/2015
במהלך שבוע החינוך הגופני כל שכבה מקבלת ערך אשר אנו מצפים לגלות אצל ספורטאים. הערכים מחולקים על פי שכבות הגיל. (יושר אישי, כוח רצון, התמדה, שאיפה למצוינות ואומץ וקבלת השונה). ובמהלך שבוע זה לומדים התלמידים על משמעות הערך וכיצד הוא קשור אל עולם הספורט ומדוע חייב כל ספורטאי שרוצה להצליח לקבל על עצמו ערכים אלו. התלמידים חיברו המנונים ודגלים כאשר שיאו של תהליך למידה זה היה ביום ספורט הבית ספרי אשר התקיים אמש יום ראשון ב' ניסן בפארק הגדול בפ"ת אליו צעדו תלמידי בבית הספר עם חולצות "צועדים לערכים" ליום שכולו חוויה. התלמידים הקיפו את הפארק עם הדגלים וההמנונים כמחווה לטקס הפתיחה של האולימפיאדה. לאחריה קיימנו פיקניק בריאותי על מדשאות הפארק ומשם עברו התלמידים אל פעילות בתחנות ספורט מגוונות, טורניר כדורגל ומחניים ופעילות מגבשת. חזרנו אל בית הספר עייפים אך מרוצים..
סיור נגישות בעסקים קטנים במרכז העיר
ב' בניסן התשע"ה, 22/3/2015
ביום חמישי,יצאו נציגי תלמידים משכבה ה' אשר עלו בהגרלה לסיור העלאת מודעות לנגישות בעסקים קטנים במרכז העיר פתח תקווה. הסיור כלל חלוקה לחוליות, הסבר קצר לבעל העסק, הענקת חוברת המפרטת הנגשת העסק וקשירת בלון בפתח העסק הנושא את הכיתוב "שוה להיות נגיש". יישר כח!
חוקרים ציונות דתית - שבוע החמ"ד
ב' בניסן התשע"ה, 22/3/2015
בחודש האחרון נשמנו, הרגשנו, למדנו וחווינו ציונות דתית. החל מחקר תחומים שבתוכה ועד חיבור לחזון החינוך הממלכתי דתי. התלמידים עברו תהליך מרשים של למידת תהליך חקר, מיומנויות וכלים ללמידה עצמאית בסיעור מוחין הפריה הדדית תקשוב ולמידת עמיתים. כל כיתה הכינה תוצר אשר משקף את הלמידה המשמעותית . השבת התחלנו לקרוא את ספר ויקרא.ספר בראשית עסק בשורשים, שמות הוא ספר הגאולה במדבר מתאר את מסעות בני ישראל וספר דברים את הכניסה לארץ. בספר ויקרא אנו לומדים איך עם ישראל הגיע לתכלית שלו- ממלכת כוהנים וגוי קדוש. כאן בספר הזה מתגלה בשיא העוצמה הקשר והברית בין העם לקב״ה. אין ספק שפה בא לידי ביטוי ההבטחה של ה׳ לעם ישראל והתהלכתי בתוככם- חיים בקדושה. ציונות דתית מאפשרת ויוצרת מציאות של חיבור בין 2 עולמות: תורה ומעשה. זה היסוד של עם ישראל וזה היסוד החינוך שלנו מה שאנו מנסים לעשות יום יום ומה שאנו מחנכים את תלמידנו.ל' בניסן התשע"ה, 19/4/2015
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             

מרחב צוות בית הספר
סיירת טכנולוגית
סיירת אומנותית
מרוץ הצבי

  _
  מה בתוכנית?
  משימות מתוקשבות
  למידה שכולה חוויה
  מרחיבים את הדעת
  _
  מה בתוכנית?
  יום יום חג-לחצו על הכותרת
  חינוך מתוך אמונה
  ניגון יהודי
לרשימה המלאה עוד...
  _
  מה בתוכנית?
  במעגל השנה
  לקהילה באהבה
  _
  מה בתוכנית?
  לב לדעת
  היצירות שלנו
  כישרונות צעירים
  _
  הרב שאול ישראלי זצ"ל
  חינוך מתוך אמונה

דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ממ"ד תורני נוה אברהם    רחוב מרדכי בצ‘איב 1 שכונת נוה גן ת.ד. 2664   פתח תקווה    טלפון: 03-6355887  פקס: 03-6355907   דואר אלקטרוני: message.nevegan@gmail.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים